Ra  Sheeba

 

Ra Sheeba (výslovnost „ra šíba“) je velmi silnou částí Universální léčivé energie.  

„RA“ znamená „zdroj“ z centra Velkého centrálního Slunce

„SHEEBA“ je energie sexuální, tvořivá, radostná, vyjádření lásky, ženská část tohoto paprsku Universální léčivé energie, která přivádí přímo ke zdroji

„Sheeba“ ukazuje cestu k „Ra“. Jenom skrze „Sheebu“ se můžeme dostat k „Ra“ a najít naší opravdovou cestu Domů. 

Co je to Ra-Sheeba a kde se tu vzala? Dle dostupných zdrojů je Ra-Sheeba ztracené faraónské zasvěcení, které ve své době byl schopen předávat jenom faraón. Do této energie byli také zasvěcováni jejich strážcové.

Po zasvěcení do Ra sheeby se mění kompletně všechny barvy aury na zlatou, bílou a světle zelenou. Zvyšují se léčitelské schopnosti zasvěcence zvýšením vibrací ve všech tělech, mění se DNA a elektromagnetika působí přímo na čakry, zvyšují se spirituální schopnosti zasvěcence. Učí nás lásce a propojuje nás se zdrojem lásky v našem nitru. Láska nám pomáhá v pokroku a pohybu vpřed na všech úrovních.  

Ra Sheeba pracuje se symboly, které působí např. na léčení biologického systému, čaker, těla i ducha, k nalezení polarity psychiky, sjednocení mužských a ženských aspektů. 

Zasvěcení změní Vaše vibrace, změní barvy Vaší duše a otevře cestu lásce, aby mohla proudit skrze Vaše bytí. Jestli jste připraveni na zasvěcení Ra Sheeba, bude Vás tato energie  velmi přitahovat. Většinou jde o ty, kteří mají silné spojení s minulými životy v Egyptě. 

Ra Sheeba -1. stupeň

Zvyšuje Vaše osobní vibrace, zvětšení světla ve vaší DNA., stáváte se „zářičem“ světla, máte rozšířené pole vaší energie, to Vám pomáhá s většími pozitivními účinky pro sebe samotné a vše kolem Vás. Obdržíte uživatelský manuál včetně předání 12 symbolů) 

Ra Sheeba – 2. stupeň Mistr/učitel

Předání dalších 11 symbolů, různé techniky, rituál zasvěcování. Zasvěcením se mění Vaše energie v krystalických vibracích a struktuře, šíříte více a více světla, Vaše schopnosti expandují, zvýší se intuice, je posíleno Vaše spojení se Zdrojem, cítíte více radosti, štěstí a lásky. Během zasvěcení můžete prožít spojení s Vyšším vědomím, bytostmi Univerza či vidět minulé Egyptské životy. Často jdou také vidět, nebo cítit třeba draci, kteří pomáhají usměrňovat Mistrovské energie Ra Sheeba.