Svatý Grál

        

  Duchovní energie spjatá se symbolem grálu a zvaná SVATÝ GRÁL je provázena čtveřicí Světelných duchovních bytostí: Kryonem, Tobiášem, Archandělem Michaelem a průvodcem a rádcem v tomto systému Mistrem Saint Germainem. Tuto energii channelovala Angela Grötsch 25. 12. 2003 od Kryona a Archanděla Michaela, tento den byla zároveň zasvěcena do 1. stupně.

      Další zasvěcení obdržela  29. 6. 2005 od Kryona, Tobiáše a Saint Germaina. V dalším channelingu od Mistra Saint Germaina jí pak bylo řečeno, že je čas otevřít energetické brány a tuto znalost předávat dál. Současně od něj obdržela i znalost iniciace. Na Angelu Grötsch navázali v channelování energie SVATÝ GRÁL Carola Hundt (30. 6. 2005) a Nils Gratza (2. 7. 2005) opět spojením s Mistrem Saint Germainem, Tobiášem a Kryonem.

       Na energii SVATÝ GRÁL existuje trojí naladění, každé další (druhé a třetí) zesiluje předešlé. Po třetím naladění může být energie předávána dál. Energie může být použita se symboly, nebo i bez nich. 

       Energie SVATÉHO GRÁLU vás obalí jako cukrová vata kolem celé aury, prostoupí do Vás a přinese vám znalost starých časů i budoucnosti, spojí Vás s Univerzem. Je to dobrá energie pro spojení se Světelnou bytostí, bohem či bohyní Vám blízkými. Můžete si před sebou představit pohár-grál a požádat je, aby Vám do něj nalili to, co je pro Váš duchovní rozvoj, nebo pro cestu k osvícení dobré. Až se tak stane, vložte si pohár do sebe, vstřebejte ho, nechte ho s Vámi splynout a nechejte proudit energii poznání.

        Zasvěcení do zlatého grálu jsou zatím celkem tři. Očekává se ovšem, že jich bude více. Tato energie pomáhá rozvíjet Váš potenciál a esoterické schopnosti. Obdobně jako i jiné energie reiki se tato energie používá pro léčení.